Pavla Outlá
TAWA

pavla.outla@tawa.cz
585 100 396
606 723 090

Tovéřská 120/6
Samotišky 772 00
Keramická dílna a obchod
v Samotiškách

Pavla Outlá keramika TAWA

 

Vítejte na webu keramické dílny TAWA Pavly Outlé

Dobrý den, otevřely se před Vámi dveře do mé keramické dílny. Jste u mě srdečně vítáni a klidně zůstaňte, jak dlouho chcete. Prohlížejte, čtěte a ptejte se.

Ve své dílně nejen tvořím, ale mám i obchůdek ve kterém Vám mohu nabídnout své keramické zboží ale i zboží jiných řemeslníků a výtvarníků. Dále také ovocné a bylinné čaje,masti, koření, bylinné kapky,aroma-olejíčky,ovocné a bylinné koupele a samostatné bylinky firmy Grešík a BiogenaJako novinku nabízím sušené ovoce (švestky a jablka) a vynikající čokoládu a jiné produkty nedaleké čokoládovny Troubelice.

Nabízím hodiny tvořeníčka a relaxace pro malé děti s rodiči, větší děti, náctileté i dospělé.

Moc se těším na Vaší návštěvu.

 

Na těchto stránkách můžete také najít galerii keramických výrobků, které je možné zakoupit.

Pavla Outlá

Vyrábím keramiku ručně točenoumodelovanou a ručně malovanou a každý kousek je originál. Při malování a rytí se povětšinou nechávám inspirovat indiánskými motivy. Tématika indiánů, jejich život a výtvarná tvorba mě přitahují. Líbí se mi jejich jednoduchost a účelnost.

Povrch keramiky uvnitř je tvořen transparentní glazurou, která usnadňuje její omyvatelnost. Díky způsobu zpracování je vhodná pro mytí v myčce na nádobí i pro mikrovlnou troubu.

Veškerá užitková keramika je podrobena dle vyhl. MZ atestům keramiky pro styk s potravinami.

Vyrábím i na zakázku pro speciální příležitosti např. narozeniny, svátky, výročí. Dále jsem schopna vyrobit keramiku dle Vašeho návrhu s firemním logem.

Zakázková výroba je oceňována individuálně dle náročnosti výroby. Dodací lhůta je opět dle náročnosti výrobku 2-4 týdny. V případě zájmu navštivte mou dílničku nebo využijte e-mail či telefon uvedený v levé horní části této stránky.

Snažím se oslovit zákazníka kvalitou a ne kvantitou za každou cenu. Věřím, že tuto mou snahu oceníte a budete s mojí keramikou spokojeni.

 

 OD 4.1. 2021

do ODVOLÁNÍ

BUDE ZAVŘENO

DĚKUJI ZA POCHOPENÍ. 

OFICIÁLNÍ OTEVÍRACÍ DOBA:

 

Pondělí ZAVŘENO
Úterý 18.00-19.30
Středa 15.00-19.30
Čtvrtek ZAVŘENO
Pátek ZAVŘENO

V PŘÍPADĚ POTŘEBY, OTEVŘENO DLE INDIVIDUÁLNÍ DOMLUVY.

NA RŮZNÉ DĚTSKÉ AKCE A SLAVNOSTI NABÍZÍM FACEPAINTING - MALOVÁNÍ NA OBLIČEJ